LajmPress — Online

Other News

by / on June 18, 2017 at 2:31 am / in Video

Shikoni Top 10 nokautët e ‘bishës’ Mike Tayson (VIDEO)

Mike Tayson është njëri nga legjendat më të mira të boksit, raporton infokusi.com.Goditja e tij rëndë ka shkatërruar shumë kundërshtarë që kanë gjetur guximin të përballen me të.Ne ju kemi sjellur 10 nokatutët e tij më të mirë.

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:30 am / in Show Biz

Dafina Zeqiri publikon fotografi të Rihanna-s, kjo është arsyeja (Foto)

Fustani i bardhë i Rihanës ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve në botë. E impresionuar nga stili i Rihanna-s, ka mbetur edhe Dafina Zeqiri. Këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instastory përmes së cilës ka shprehur lavdaten e saj për stilin e Rihanës. Ndryshe, Dafina ka kohë që po jeton në Amerikë nga ku edhe ka filluar të punojë rreth […]

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:23 am / in Show Biz

Moderatorja shqiptare zbulon lidhjen me të dashurin pasanik

Pasionet më të mëdha të FLoriana Garos duket se janë udhëtimet. Në kohën kur të gjithë preferojnë detin, Florianën e kemi parë të vizitojë këto kohë edhe vende të ftohta. E ftuar në programin “Mos i fol shoferit”, moderatorja Rudina Dembacaj e ka pyetur Floriana Garon se kush e ngrohë në këto vende të ftohta dhe ajo ka thënë se […]

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:21 am / in Show Biz

Trendi i ri që po çmend vajzat e njohura shqiptare (FOTO)

Sigurisht që një buzëqeshje e bukur është një armë e fortë, për të patur një portret të admirueshëm, e pse jo për të kthyer disa koka pas vetëm me një të qeshur. Duket se këtë ‘armë’ e kanë bërë të tyren edhe disa prej vajzave të njohura të shoëbiz-it shqiptar, të cilat me ndërhyrjet estetike që kanë bërë nëpër klinika […]

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:17 am / in Show Biz

Ky është vëllai i vërtetë i “Xhansus” në jetën e përditshme (FOTO)

Aktorja e njohur e serialit “Fate të kryqëzuara” Leyla Tanlar e cila tek ne njihet si “Xhansu” është shumë e dashur dhe familjare edhe në jetën e përditshme. 20 vjeçarja njihet si një ndër aktoret më të bukura, por ajo nuk heziton ta prezantojë edhe bukurinë e vëllait të saj të vërtetë, Levin Tanlar që e krahason me aktorin Schwarzenegger. […]

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:12 am / in Show Biz

Bleona nuk e harron zakonin e vjetër, zhvishet përsëri (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare. Ajo shpeshherë është në qendër të vëmendjes me veprimet që bën, në të shumtën e rasteve me zhveshje, shkruan lajmi. Bleona përsëri ka pozuar pa sutjena, duke lyer gjoksin dhe tërë trupin tërësisht me ‘xixa’. Këngëtarja së fundi ka qenë e angazhuar në një projekt filmik në Amerikë, ku […]

Read more ›
by / on June 18, 2017 at 2:10 am / in Show Biz

Të gjithë sytë nga Bella Hadid (FOTO)

Bella Hadid ka qëndruar në Paris. Por kjo nuk është e gjitha, bukuroshja Hadid i bëri të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo kur po dilte nga një restorant në kryeqytetin francez, transmeton Klan Kosova. Hadid kishte të veshur një bluzë të zeza, por pa sytjena – që i bënte thithat e saj të dukeshin në formë.

Read more ›
by / on June 17, 2017 at 8:20 pm / in Lajme

LAJMI FUNDIT: Balena Blue merr viktimen e pare ne Kosove: Ilaz Krasniqi…

Eshhte perhapuur shume loja Balena BLUE,siq shihet ajo po merr jeten e shume njerzve po ashtu ka ardhur nje video nga disa fansa te Kosoves,per ta par videon duhet te klikosh ne reklam por vetem ata persona qe mund ta shohin nese je idobet me zemer mos e shiko sepse balena blu eshte loj e keqe per shqiptaret

Read more ›
by / on June 17, 2017 at 5:52 am / in Lajme

Dikush sapo e pranoi se Albin Kurti duhet të bëhet kryeministër!

Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri ka deklaruar se dëshiron në vend një qeveri që do ta drejtonte, Albin Kurti nga Vetëvendosje.Madje ai ka thënë se edhe në rastin kur mund të kishte konsensus ku vet Bahtiri mund të ishte kandidat për kryeministër, ky do të tërhiqej për t’ia liruar vendin Kurtit, njofton Klan Kosova.“Unë mendoj se Albin Kurti duhet të […]

Read more ›
by / on June 17, 2017 at 5:50 am / in Video

Godet Shefqet Krasniqi: Ja kush do të jetë kryeminister i Kosovës

Ish-imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, kishte folur rreth AAK-së dhe Ramush Haradinajt. Imami i cili ishte akuzuar për nxitje të urrjetje, përçarje dhe mosdurim kombëtar racor e fetar. Shefqet Krasniqin, si të dyshuar për veprën penale “nxitje e urrejtjes, përçarje ose mosdurim kombëtar, racor, fetar apo etnik”, sipas nenit 147 të KPK-së. Se çka thotë Shefqet […]

Read more ›