LajmPress — Online

Other News

by / on October 23, 2017 at 7:50 pm / in Show Biz

Sinan Hoxha është me fat, sa e bukur duket gruaja e tij duke…

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani njihen si një çift shumë simpatik. Ani pse shpesh është komentuar diferenca e tyre në moshë, kjo ka bërë që lidhja e tyre të forcohet edhe më shumë, shkruan lajmi.net Sot jeta e tyre ka marrë edhe më shumë kuptim pas ardhjes në jetë të Ansit, ndërsa Andrrën fakti i të qenurit nënë veç sap […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:48 pm / in Show Biz

Gruaja e Granit Xhakës tejet e nxehtë! Lë mbrapa shumë yje të ekranit

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanë munguar sonte në ‘Fifa Football Awards 2017. Kjo ceremony është organizuar për shpërndarjen e çmimit ‘Lojtari i Vitit’, shkruan lajmi.net Në një foto të publikuar e cila po qarkullon në media, vajza që ia ka rrëmbyer zemrën atij duket tejet tërheqëse ku edhe ka rrëmbyer vëmendjen e publikut dhe mediave […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:37 pm / in Show Biz

Vlora Çitaku shfaqet në ndejë, vëmendjen e merr fustani i saj

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku është njëra ndër politikanet me simpatike në trojet shqiptare, përcjell ORAinfo.Kaq simpatike është shfaqur edhe në një ndej të fundit të zhvilluar në New York. Ajo është shfaqur me një fustan të gjatë e të zi, ndërsa si asnjëherë me parë ka vë në pah sensualitetin e saj. Kjo padyshim do t’i befasoj […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:34 pm / in Show Biz

Pse vajzat janë fiksuar të dalin pa “brekë” në ekran?! Këto janë disa nga shqiptaret që e bënë

Ditët e fundit një nga “temat më të nxehta” ishte dalja provokuese evelinës së re të emisionit të Ermal Mamaqit, e cila në sy të publikut uduk se nuk kishte veshur të brendshme dhe nxori në “dritë” pjesën intime. Edhe pse një emision familjar dhe që ndiqet nga të gjitha moshat dhedo dalje e ekzagjeruar bie në sy, bukuroshja bionde […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:33 pm / in Show Biz

Pse vajzat janë fiksuar të dalin pa “brekë” në ekran?! Këto janë disa nga shqiptaret që e bënë

Ditët e fundit një nga “temat më të nxehta” ishte dalja provokuese evelinës së re të emisionit të Ermal Mamaqit, e cila në sy të publikut uduk se nuk kishte veshur të brendshme dhe nxori në “dritë” pjesën intime. Edhe pse një emision familjar dhe që ndiqet nga të gjitha moshat dhedo dalje e ekzagjeruar bie në sy, bukuroshja bionde […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:27 pm / in Lajme

Këto janë votat përfundimtare në nivel të Kosovës

Në bazë të votave të numëruara deri më tani për asambletë komunale, si parti politike LDK del të jetë partia më e madhe në vend, duke i ikur PDK’së me 14.872 vota. Vetëvendosje shumë afër me AAK’në.Zgjedhjet lokale të 22 tetorit e kanë nxjerrë Lidhjen Demokratike të Kosovës partinë më të madhe në vend. Në nivel vendi, LDK, që udhëhiqet […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 7:26 pm / in Lajme

Këto janë votat përfundimtare në nivel të Kosovës

Në bazë të votave të numëruara deri më tani për asambletë komunale, si parti politike LDK del të jetë partia më e madhe në vend, duke i ikur PDK’së me 14.872 vota. Vetëvendosje shumë afër me AAK’në. Zgjedhjet lokale të 22 tetorit e kanë nxjerrë Lidhjen Demokratike të Kosovës partinë më të madhe në vend. Në nivel vendi, LDK, që […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 3:11 pm / in Lajme

Gabimi i madh i KQZ’së, emri i kandidatit të vdekur figuron si fitues i zgjedhjeve në këtë komunë (Foto)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në faqen zyrtare ku po publikon të dhëna në kohë reale për ndryshimet e fundit statistikore për zgjedhjet e 22 tetorit, ka bërë një gabim për komunën e Ranilugut, shkruan Periskopi. Kështu, fituesi absolut i zgjedhjeve në këtë komunë, figuron të jetë Gradimit Nikic i Listës Serbe. Mirëpo ka një gabim të madh këtu.Kjo, pasiqë kryetari […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 3:06 pm / in Lajme

Gabimi i madh i KQZ’së, emri i kandidatit të vdekur figuron si fitues i zgjedhjeve në këtë komunë (Foto)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në faqen zyrtare ku po publikon të dhëna në kohë reale për ndryshimet e fundit statistikore për zgjedhjet e 22 tetorit, ka bërë një gabim për komunën e Ranilugut, shkruan Periskopi. Kështu, fituesi absolut i zgjedhjeve në këtë komunë, figuron të jetë Gradimit Nikic i Listës Serbe. Mirëpo ka një gabim të madh këtu. Komisioni Qendror […]

Read more ›
by / on October 23, 2017 at 11:46 am / in Lajme

Dridhet Shpend Ahmeti:Të gjithë kundër tij në balotazh, mund ta humbë Prishtinën

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Prishtinës, Lirak Çelaj, pësoi disfatë të rëndë në zgjedhjet lokale të mbajtura dje. Çelaj u rendit në pozitën e katërt për kryetar të komunës së Prishtinës duke marrë 4 mijë e 610 vota, apo 5,86 për qind të votave. Deri më tani janë numëruar mbi 90 për qind të […]

Read more ›