LajmPress — Online

Other News

by / on May 11, 2018 at 11:37 am / in Lajme

I patë shumë maturante, por jo edhe një të veçantë si kjo! (FOTO)

Njomza Thaqi është vajza bukuroshe e cila është në përfundim të shkollimit të mesëm, për të vazhduar tutje me studimet Bachelor. Ajo ka pasur mbrëmjen e maturës, e për ketë natë kishte zgjedhur një fustan shumë elegant dhe tejet të veçantë, shkruan GazetaBlic.com. Njomza është maturante e shkollës ‘Sejdi Kryeziu, në Rogoqic komunë e Kamenicës. Per fotografitë, shtyp hapesiren me […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 11:35 am / in Lajme

Policia maqedonase ka sulmuar Lagjen e Trimave sipas planit të një gjenerali serb

Një telefonatë e bërë rreth orës 10 të mëngjesit të 9 majit të 2015 ka ndryshuar strategjinë e organeve të rendit të asaj kohe lidhur me sulmin e planifikuar në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Siç mësohet, fillimisht janë bërë përpjekje që të arrihet marrëveshje me grupin për tu tërhequr, por një telefonatë e bërë nga një pjesëtar jo i […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 11:32 am / in Lajme

Jep dorëheqje Xhezair Shaqiri

Xhezair Shaqiri i njohur si komandant Hoxha theksoi për INA se është dorëhequr nga posti i këshilltarit të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev. Ai nënvizoi se ka vendosur që të tërhiqet nga ky post, pas rrëmujës së madhe dhe debateve të krijuara në media dhe rrjetet sociale. “Janë çuar në këmbë gjithë kriminelët shqipfolësa dhe VMRO-ja kundër meje. I lodhën […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 11:30 am / in Lajme

Plani sekret i Putinit dhe Erdoganit: Serbia duhet të jetë fuqia më e madhe në Ballkan

Serbia duhet të jetë fuqia më e madhe në Ballkan…Ky është thelbi i marrëveshjes së Putinit dhe Erdoganit që nënkupton rolin kyç të Serbisë në këtë pjesë të Evropës, dhe atë në planin ushtarak, ekonomik dhe politik. Presidentët e Rusisë dhe Turqisë Vladimir Putin dhe Tajip Erdogan fuqishëm qëndrojnë pas këtij plani, që sipas, asaj që kanë menduar, mund të […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:28 am / in Show Biz

Marina Fara poston foto nga shtrati me të dashurin – Pa pikën e turpit zbulon edhe pjesët in…

Marina Fara poston foto nga shtrati me të dashurin – Pa pikën e turpit zbulon edhe pjesët in… Marina vazhdon të vjedh vëmendje të madhe në media dhe kësaj here e ka tepruar dhe ka tejkaluar çdo limit. Ajo ka postuar në instastory disa foto me të dashurin nga shtrati. Fotot e postuara kanë treguar më shumë se çduhet sidomos […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:27 am / in Lajme

A E Dinit Arsyen Pse Tradhton Një Burrë I Martuar? Mesojeni Tani

Për disa njerëz, martesa është fundi i marrëdhënieve romantike. Për disa të tjerë, martesa ndoshta ka ardhur shumë herët në jetën e tyre, prandaj shpesh përfundojnë në divorc. A E Dinit Arsyen Pse Tradhton Një Burrë I Martuar? Mesojeni Tani Ka raste, kur martesa thjesht ndodh dhe pavarësisht pengesave të tjera, dashuria ndodh sërish pas saj. 1. Nevoja emocionale 2. […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:26 am / in Lajme

DRITHERUESE: Kunati erdhi për vizitë në Zvicërr, dhe me bëri qe te me dalin lotët nga dhimbja duke me….(Pamje)

Një grua e martuar ka rrëfyer një histori te pazakontë ku Kunati i saj ushtron dhune fizike ndaj saj vetëm për arsyen se po e shikon shtrembër, gruaja e cila preferon qe te jetë anonime tregon për tmerrin qe është duke përjetuar, ajo thotë se Burri nuk i’a beson qe ai po e rrah dhe për ketë është e detyruar […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:23 am / in Lajme

Publikoi foton e gruas së tij në plazh. Por nuk e mendonte kurrë atë që do të ndodhte pas këtij veprimi (Foto)

Mediat vazhdimisht na bombardojnë me një lloj të caktuar të trupit femëror dhe na fton që të mendojmë se të gjitha gratë që nuk korrespondojnë me këtë imazh, që është pjesa më e madhe, nuk janë tërheqëse. Megjithatë, nuk ka asgjë të keqe me shenjat e shtrirjes dhe celulitin, pasi bukuria mund të jetë e të gjitha formave dhe madhësive. […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:23 am / in Lajme

Pse dhe si ndodhi arrestimi i aktorit të Stupcave? Flet vetë Mensur Safqiu

Aktori ka bërë dy shkelje; duke lëvizur gabimisht dhe duke mos i bindur policisëTë gjithë ata që kanë marrë lejen për vozitje, e dinë mirë se kjo shenjë u ndalon shoferëve lëvizjen në këtë drejtim. Por, Mensur Safqiu, e ka shpërfillur këtë rregull.Përballja me një veturë tjetër në rrugën njëkahëshe “Naim Frashëri”, solli telashe për cka u desht intervenimi i […]

Read more ›
by / on May 11, 2018 at 3:22 am / in Show Biz

LAJMI I FUNDIT: Robert Berisha, më në fund, tregon arsyen e vërtetë, se përse nuk fle më me Nora Istrefin

Shpesh në media kanë qarkulluar lajme se çifti i këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha jetojnë të ndarë. I ftuar në Top Magazine për të prezantuar projektet e reja muzikore, të fundit edhe me bashkëshorten e tij “S’ka inat”, Robert Berishaka treguar detaje për marrëdhënien e tyre në çift. Ai ka pohuar se nuk fle me Norën, pasi gërhet. Shikojeni […]

Read more ›