LajmPress — Online

Other News

by / on February 23, 2018 at 5:53 pm / in Uncategorized

Shikojeni sa e bukur është gruaja e Vedatit te Stupcave, i’a kalon vajzave nga estrada (FOTO)

Vedat Bajrami është personazhi kryesor i humorit kosovar aktualisht. Shumë role dhe shumë skeqe të tij mbahen mend mirë nga shumica e publikut, përcjell ORAinfo. Mirëpo publiku di pak për jetën e tij private, jashtë komikës që ai ka. Vedati në realitet është krejt ndryshe.Një baba dhe bashkëshort i përkushtuar i cili pa hezitim poston fotografi që tregojnë lumturinë që […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 12:00 pm / in Lajme

Cila Shoqe munet me kan kjo #hahhaha #tag

Cila Shoqe munet me kan kjo #hahhaha #tag Cila Shoqe munet me kan kjo #hahhaha #tag Cila Shoqe munet me kan kjo #hahhaha #tag Cila Shoqe munet me kan kjo #hahhaha #tag https://instagram.fskp2-1.fna.fbcdn.net/vp/755a01a5b04f092051341496e39ef883/5A9219F7/t50.2886-16/28118550_458052937942787_3156313397872558080_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 11:56 am / in Lajme

Cili Shok Munet me kan ky #tag

Cili Shok Munet me kan ky #tag Cili Shok Munet me kan ky #tag Cili Shok Munet me kan ky #tag Cili Shok Munet me kan ky #tag https://instagram.fskp2-1.fna.fbcdn.net/vp/80f0a49941437e23492d209726b73efc/5A9253E2/t50.2886-16/27984470_1805592009741824_8454999664591110144_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 10:15 am / in Lajme

LIVE: Nis seanca e jashtëzakonshme për demarkacionin /VIDEO

Kryeparlamentari, Kadri Veseli, ka nisur seancën e jashtëzakonshme për demarkacionin. Veseli ka thënë se nëse demarkacionin nuk merr 2/3 e votave të deputetëve, Kuvendit nuk ka të drejtë ta rikthej në Kuvend, raporton lajmi.net “Në qoftë se demarkacioni nuk kalon me 2/3 e votave, Kuvendi nuk ka të drejtë ta kthej marrëveshjen në Kuvend”, ishin fjalët e Veselit. /Lajmi.net/ Per […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 10:13 am / in Lajme

Hoti: LDK do ta mbështesë demarkacionin me 27 vota, refuzojmë raportin e Bulliqit

Shefi i Grupit Parlamentar i LDK-së, Avdullah Hoti ka thënë se demarkacioni do të ketë 27 vota të plota nga deputetët e partisë së tij, por thotë se raporti i Bulliqit nuk duhet të bëjë pjesë. ‘Ne po presim që tash të fillojë seanca për demarkacionin për të marrë vendim të rëndësishëm. Ftojmë partitë që të rezymojnë karshi interesit të […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 10:06 am / in Show Biz

Arjan Çani situata në Ballkan po nxehet në vazhdimësi, shumë shpejt mund të kemi luftë !

Moderatori i njohur Arjan Çani nga studio e emisionit “Studio e Hapur” e gazetares Eni Vasili, ka bere nje deklarate te forte, kur tha se dyshimet e tij, per ate qe po ndodh ne disa vende ne Ballkan keto kohe, pra per debatin e ndryshimit apo normalizimit te kufijve, tha se nje dore e fshehte po pergatit nje trazire te […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 10:02 am / in Lajme

Zbulohet pasagjeri “misterioz” në Benzin luksoz – Policia zbulon lidhjen e fshehtë që…

Vdekja e një 23-vjeçare që po udhëtonte me një taksi në autostradën Tiranë-Durrës, së bashku me shoferin e mjetit, ka tronditur ditën e sotme opinionin publik. Megjithatë, hetimet e policisë mbi përplasjen që i mori jetën Elena Avdillarin, nënë e një fëmije dhe 60-vjeçarit Bujar Agalliu, kanë zbuluar të tjera të dhëna tronditëse. Ata u goditën nga një makinë tip […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:58 am / in Show Biz

Arta Nitaj çmendet thotë se dëshiron te kaloje natën me ketë politikan nga Shqipëria…?

Arta Nitaj që njihet si Xhesika në serialin “O sa mirë”, është shumë e komentuar në mediet rozë. Aktorja njihet për linjat bombastike trupore, por krahas kësaj ajo shumë herë është komentuar edhe për jetën private. Ndërsa ne një interviste ajo tha se politikani me i pëlqyer është Edi Rama, kur është pyetur nga gazetarja për një natë me të, […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:55 am / in Lajme

Shqiptari nga Prizreni që pranoi fenë ortodokse dhe u bë serb: Shqiptarët vetëm luftëra dinë të bëjnë, dhe….(VIDEO)

Ai ne këtë dokumentar aludon se shqiptarët kanë kryer krime kundër serbëve në Kosovë, duke shtuar se e vetmja gjë që dinë të bëjnë është të nxisin luftëra. Fqinji i parë i vogëlushes Milica Gjorgjeviç nga Prizreni, Adam Mujoviq (88), vendosi disa vjet më parë të pranojë fenë ortodokse dhe të bëhet serb. Ky gjysh dashamirës është shoku i vetëm […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:54 am / in Lajme

Pal Lekaj: Ishalla nuk nervozohet Ramushi për demarkacionin, se na rreh shuplaka tanëve për …

AAK është duke kaluar njërin nga momentet me dramatike qe prej themelimit si parti, kjo krejt shkak i demarkacionit e për ketë po “dridhet” Pal Lekaj nga shefi i ti Ramushi. Pal Lekaj frikësohet se mos po kalon demarkacioni e kryeministri mund te nervozohet, edhe ndoshta mundet me ….. Burime te sigurta thonë se për te gjithë deputetet e AAK-se […]

Read more ›