Pas 5 vitesh dalin nga shtëpia, historia e dy vëllezërve me flokë të gjatë e bëri publikun të qajë tek Arbana Osmani
Lajme — May 13, 2018 at 10:14 am

Pas 5 vitesh dalin nga shtëpia, historia e dy vëllezërve me flokë të gjatë e bëri publikun të qajë tek Arbana Osmani

Kjo histori i preku te gjithe mbremjen e sotme. Dy vëllezër që prej pesë vitesh janë ngujuar në shtëpi për shkak të bullizmit, kanë dalë për herë të parë prej saj për të rrëfyer në programin “Dua të të bëj të lumtur” dramën e tyre.

E për shkak të flokëve të gjata, Kevi dhe Klajdi, binjakët që ishin protagonistë të historisë së parë në “Dua të të bëj të lumtur” ishin ofenduar dhe nuk kishin pasur kurrë shokë të tjerë.

Shtyp ne rklamen me poshte shiko pamjet.