Përvëluese! Seksbomba amerikane Abigail Ratchford ngre temperaturat Publikon foto…
Uncategorized — January 7, 2018 at 6:56 pm

Përvëluese! Seksbomba amerikane Abigail Ratchford ngre temperaturat Publikon foto…

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.
25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë.Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.
Ne fotografite e pozuar nga Abigal ajo paraqite e zhvezhur totalishte duke mbuluar vetem gjinjt e ne disa raste nuk i mbulon as ato…
Duke klikuar ne linkun me poshte mbi Fotoreklam mund ta ndiqni galerine e publikuar nga Abigal…

FOTOREKLAMAABIGAL