Po bënte sh****, modelja shqiptare e turpëron Noizyn para të gjithve !
Show Biz — April 16, 2018 at 9:49 am

Po bënte sh****, modelja shqiptare e turpëron Noizyn para të gjithve !

Modelja Oriola Marashi është për momentin një nga femrat më të komentuara të showbizz-it. Ajo vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video mjaft provokuese. Por së fundmi ka psotuar një video që nuk e prisnim. Nga makina modelja shqiptare ka filmuar dikë që po urinonte dhe e ka postuar në Instagram, ku mijëra ndjekës të modeles e kanë parë videon. Krahas videos, Oriola shkruan: Hajde mor pije i kafe. Kushdo qoftë ai person, me siguri nuk do i pëlqejë fare veprimi i modeles. Pamjet ekskluzive i keni në foton poshtë.