Pranoi sfidën e të dashurit dhe i veshi mbathjet me vibrator – Reagimet e saj çmendën qendrën tregtare (VIDEO)
Show Biz — March 12, 2018 at 11:27 am

Pranoi sfidën e të dashurit dhe i veshi mbathjet me vibrator – Reagimet e saj çmendën qendrën tregtare (VIDEO)

Ryan Hamilton i njohur si autori i videove humoristike në profilin e tij në YouTube, “HammyTV, është rikthyer me një video tjetër e cila kalon çdo kufi të imagjinatës. Ai kishte bindur të dashurën e tij që të vesh një palë të brendshme me vibracion, dhe më pas dolën në qytet për t’u argëtuar. Por, ajo kurrë nuk kishte besuar se ato aktivizohen kur i dashur i saj shtyp butonin në telekomandën që e mbante në dorë. Dhe mund ta paramendoni se si është ndjerë ajo, sa herë që partneri i saj ndizte vibracionin në të brendshmet që ajo i kishte veshur. Kliko reklamen me poshte dhe shiko videon ↓

VIDEO