Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti ia ‘çon’ fustanin modeles.. (FOTO)
Show Biz — January 12, 2018 at 4:56 pm

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti ia ‘çon’ fustanin modeles.. (FOTO)

E shohim shpesh në televizion.
Ervin Kurti, prezantuesi shqiptar kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook, shkruan lajmi.net

Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja duke ia ngritur atë dhe për pak ia zbulon ‘zogun’.
E gjithçka do shihet sonte në emision se çka ka ndodhë./Lajmi.net/
Per te shikuar foton e plote , klikoni ne reklamen meposhte dhe ju hapet:

FOTO