Provokon serish Enca, shfaqet tejet joshëse me të bardha (Foto)
Lajme — November 23, 2017 at 11:55 pm

Provokon serish Enca, shfaqet tejet joshëse me të bardha (Foto)

Provokon serish Enca, shfaqet tejet joshëse me të bardha (Foto)
Enca Haxhia nuk e ka ndërmend të ndalet.ajo si zakonisht pozon ne stile te vecanta dhe me rroba te venta kete here ajo ka vendosu te ne nje veshje te bardh ku e shfaq gjoksin e saj bombastik duke mos i kursyer gjithashtu edhe vithet e saja…
Angazhimet e saj si këngëtare sa vijnë e shtohen. Këngëtarja simpatike së fundi ka publikuar disa fotografi në InstaStory.
E veshur me të bardha ajo duket joshëse dhe e ëmbël.
Klikoni me poshte mbi Foto dhe shikojeni fotografin e publikuar nga Enca

FOTO