Puthja pasionante që kryeministri Haradinaj ia dha Diellza Kolgecit
Show Biz — December 7, 2017 at 5:19 pm

Puthja pasionante që kryeministri Haradinaj ia dha Diellza Kolgecit

Mbrëmjen e 2 dhjetorit u mbajt për të tretën herë ‘Ballo Shqiptare’.
Si çdo vit edhe këtë herë ky event ishte i organizuar nga Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci, shkruan lajmi.net
Kjo e fundit nuk ngeli pa e provuar puthjen pasionante që ia dha kryeministri i vendit Ramush Haradinaj i cili ishte i pranishëm atë natë me bashkëshortën e tij Anitën e që krijuan bashkë një atmosferë të këndshme duke vallëzuar.
Fotografia ku Haradinaj shihet duke e përshëndetur Diellzën me një puthje është duke qarkulluar nëpër internet ndërsa komentet janë nga më të ndryshmet./Lajmi.net/
Për të parë foton e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

FOTO