Ramush, a e ke pa këtë foto të Anitës? Kqyre pak Instagramin (Foto)
Show Biz — April 16, 2018 at 7:32 am

Ramush, a e ke pa këtë foto të Anitës? Kqyre pak Instagramin (Foto)

Anita Haradinaj po mundohet që të sjell trende të reja të veshjeve.

Ajo përmes rrjeteve sociale po na promovon jetën e saj që bën bashkë me kryeministrin aktual të Kosovës, përcjell ORAvip.

E fokusin e ka në promovimin e veshjes së saj dhe kombinimet që ajo bën.

Moderatorja këtë herë na ka befasuar me veshjen e saj me të cilën shkoi në festë në krah me Ramushin.

E veshur me ‘pizhama’ ajo festoi një ditëlindje e rrethuar me miq./ORAvip/