Rezarta Shkurta nuk e ka problem, e nxjerr në ‘shesh’… (Foto)
Show Biz — September 13, 2017 at 6:17 pm

Rezarta Shkurta nuk e ka problem, e nxjerr në ‘shesh’… (Foto)

Këngëtarja dhe sipërmarrësja shqiptare ka bërë diçka që shumë vajza do të donin ta fshihnin.
Rezarta Shkurta ka postuar një foto ku i duket barku i saj i rrubullakosur. Ajo e ka tepruar me ushqimin në Turqi dhe ka marë disa kg të tepërt.
‘Barku! Efekti anesor i bakllavase turke. #NoPhotoshop #50KgMeMik #70KgPaMik’-shkruan këngëtarja shqiptare krah fotos së publikuar. /Gazeta Express/
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..