Robert Berisha godet keq Sinan Vllasaliun: Njeri ma te poshtër nuk kum pa hiq bre (Video)
Lajme — May 13, 2018 at 10:03 am

Robert Berisha godet keq Sinan Vllasaliun: Njeri ma te poshtër nuk kum pa hiq bre (Video)

Shumë është përfolur për ndarjen artistike pas 20 vitesh mes Robert Berishës dhe Sinan Vllasaliut.Dyshja dikur e pandarë, ndau rrugët pak muaj më parë teksa pas këtij zhvillimi, Roberti nisi karrierën muzikore si solist duke numëruar tash disa këngë të tij dhe shumë koncerte ku është i kërkuar.
Si i ftuar në NIN për të performuar live nën shoqërinë e miqve të tij në instrumente, ai shprehi pakënaqësinë e tij në performimin si muzikant e ato qëndrojnë në një gjë – pagesat.
Për ta shikuar videon klikoni në reklamë më poshtë dhe prisni 5 sekonda.