Rrahje si nëpër filma në Prishtinë: Ndalojnë makinat në mes të rrugës, plasin grushtet (VIDEO)
Lajme — December 7, 2017 at 4:13 pm

Rrahje si nëpër filma në Prishtinë: Ndalojnë makinat në mes të rrugës, plasin grushtet (VIDEO)

Dy persona janë përleshur gjersa ishin duke pritur në një nga rrugët e Prishtinës.
Ata në mes të rrugës i kanë dhënë grushte njëri tjetrit duke bllokuar kështu komunikacionin në atë rrugë.
Ngjarja është filmuar nga dëshmitar okular dhe është publikuar në grupin e dashamirëve të automjeteve që njihet si “Marakli t’kerreve“, raporton GazetaBlic.com
Sipas informacioneve behet e ditur se jan rrahur per nje parking te cilit donin te parkonin veturen e tyre , dhe duke mos patur marveshje ka ndodhur zënka..
Për të parë videon e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

VIDEO