Rrëfehet ferizajasja: Si më dehen dhe më përdhunuan dy ‘egërsira’
Lajme — September 13, 2017 at 7:31 am

Rrëfehet ferizajasja: Si më dehen dhe më përdhunuan dy ‘egërsira’

B.Z. është një 24-vjeçare shqiptare nga Ferizaj i Kosovës e cila ka rrëfyer se si është sulmuar seksualisht nga dy persona teksa ishte me një lokal nate me shoqërinë e saj, pikërisht në qytetin e saj të lindjes.
Ajo ka pranuar të flasë për “Bota Sot”, pa iu bërë publike identitet i saj i plotë, duke rrëfyer se si në një mëngjes e kishte gjetur veten të zhveshur lakuriq me dy persona të panjohur, të cilët jo vetëm që nuk i njihte, por as që dinte se nga vinin ata, shkruan sot portali kosovar.
Duke shpalosur ngjarjen e saj shokuese, ajo ka pranuar se kjo natë kishte qenë nata më e kobshme për të.
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..