Shitet Golf5 , Çmimi 1650 Euro…Urgjent!!!!Ka një…
Lajme — January 13, 2018 at 3:35 am

Shitet Golf5 , Çmimi 1650 Euro…Urgjent!!!!Ka një…

Shitet Golf 5 per vetem 1650 euro ne gjendje shume te mir, Ja dhe vetura qka posedon: plus 1.9 tdi, viti 2005 rks, klim, esp, abs, airbag navi touch, Vetura eshte shume e rujtshme si jasht ashtu edhe mbrenda, Vetura shitet urgjent dhe per arsye financiare, Klikoni posht ne reklam dhe merni per kontakt numrin e telefonit të pronarit, mos e humbisni kete rast:
Shitet Golf5 , Çmimi 1650 Euro…Urgjent!!!!Ka një…
Klikoni me poshte mbi Reklam dhe merrni informacione e Shitesit…pas 3 sekondave ju hapen..