Shokuese:Gjejnë foshnjën e porsalindur të braktisur në një qese najloni (Video)
Life Style — December 1, 2017 at 6:51 pm

Shokuese:Gjejnë foshnjën e porsalindur të braktisur në një qese najloni (Video)

Ky është momenti kur një foshnje e porsalindur shpëtohet, pasi e gjejnë të braktisur në një motoçikletë në Filipine.
Një grup shokësh po ktheheshin nga një aheng kur dëgjuan një foshnje duke qarë rreth orës një pas mesnate në qytetin Caloocan, dhe pasi u afruan te motoçikleta e gjetën një foshnje të mbuluar në gjak që e kishte futur dikush në një qese të najlonit, transmeton Telegrafi.
Sipas ekipeve mjekësore që arritën me shpejtësi të madhe për ta marrë foshnjën, kanë deklaruar se po të mos ishin këta të rinj, djaloshi i vogël sigurisht se do të kishte vdekur nga ngufatja brenda qeses.
Klikoni me poshte mbi reklame dhe ndiqni videon…kujdes pamjet jan te tmerrshme

VIDEO