Shtatëzania i vë në pah kilogramët e tepërt Adelinës, vëmendje merr…! (FOTO)
Lajme — March 21, 2018 at 1:07 am

Shtatëzania i vë në pah kilogramët e tepërt Adelinës, vëmendje merr…! (FOTO)

Adelina Tahiri, është këngëtarja më e përfolur nëpër media kohëve të fundit.

Kjo jo për projektet e saj nga bota e muzikës, por ngase se ajo së shpejti do të bëhet nënë.

Tashmë, ajo veç se ka nisur të përgatitet e të blejë gjërat që bebes i duhen. Por, ani pse është ende herët, ajo ka filluar të shtojë peshë.

Kjo vërehet qartë  në një foto të postuar nga vetë këngëtarja shkupjane, ku vëmendje merr fytyra e saj duqe e pa grim.

Shihni foton dhe do të bindeni vetë…