Skandal, Arjan Cani e pyet Bleonen a do flesh me mua një natë, ja reagimi saj (Pamje)
Show Biz — January 13, 2018 at 4:39 pm

Skandal, Arjan Cani e pyet Bleonen a do flesh me mua një natë, ja reagimi saj (Pamje)

Dihet që në emisionin e Arian Çanit nuk ndodhë gjë tjetër pos çudirave.
Ai shumë femna nga ekstrada shqiptare ka ftuar në emision dhe ka provokuar. Në emision e tij ndodhi edhe një çudi e radhës, ku të njohurës Bleona Qeretit i parashtroi një pyetje se a do të flinte me të dhe a do të pallohej, dhe Bleona Qereti me përgjigjen e saj e befasoi gjithë publikun.
mos e humbisni këtë, ndiqni videon..
SHIKO VIDEON DUKE KLIKUAR NE REKLAM Me POSHT DHE AUTOMATIKISHT SHFAQET VIDEO’ja Arian Cani’t:

REKLAMA-video