U lidha me futbollistin pasi deputeti nuk kishte kohë për mua dhe nuk më… Genta e Big Brother rrëfen (VIDEO)
Show Biz — February 13, 2018 at 11:34 pm

U lidha me futbollistin pasi deputeti nuk kishte kohë për mua dhe nuk më… Genta e Big Brother rrëfen (VIDEO)

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave. Së fundmi është aluduar se ajo ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbolistin e njohur të Partizanit, Mustafa Agastra pas një fotoje të fundit të postuar në Instagram teksa shfaqen me robdeshamber. “Danish”, shkruan Agastra i cili tashmë luan në Suedi dhe e ka shoqëruar me emoji zemrash. Por siç duket ata janë vetëm shokë dhe këtë e ka thënë Genta pasi ka postuar të njejtën foto në Instagramin e saj ku shkruar se ai nuk është i dashuri i saj.Megjithatë ajo nënvizoi se ka kaluar momente edhe me një deputet të njohur me të cilin u nda për shkak të mungesës se…
Per te shikuar videon e plote nga rrefimi i Gentes ku tregon se si e beri me deputetin , kliko mbi reklamen me poshte: