Vajza e nxehtë e deputetes demokrate ka bërë një ndryshim, nuk do ta njihni më (Foto)
Show Biz — September 13, 2017 at 10:32 am

Vajza e nxehtë e deputetes demokrate ka bërë një ndryshim, nuk do ta njihni më (Foto)

Vajza e deputetes demokrate ka vendosur të bëjë një ndryshim të guximshëm të pamjes së saj.
Ada Deda, biondja simpatike e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket më njësoj. Vajza e deputetes Albina Deda tashmë është brune.
Para pak ditësh ajo njoftoi se veç modele tani, Ada pritet të jetë gazetare e ardhshme. Ada do të studiojë në degën e gazetarisë pranë Universitetit të Tiranës.
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..