Vajzat e Safete Mustafes më nuk mund ti shohin të huajt (FOTO)
Show Biz — January 12, 2018 at 10:08 am

Vajzat e Safete Mustafes më nuk mund ti shohin të huajt (FOTO)

Elsa e Donika janë vajzat e këngëtares Safete Mustafa, këngëtare e njohur, që këndon prej shumë vitesh përkrah të motrës, Sahides.
Vajzat e Safetes kanë llogarite e tyre në rrjete sociale, ndërkohë që në Instagram ato nuk mund ti sheh asnjë njeri pa pranimin e tyre. Pra, hapsirat e tyre janë tejet private. Vajza e madhe e këngëtares ka nisur të merret me muzikë e thonë se zëri po i shkon shumë mirë. Për të voglën, nuk thuhet të jetë e interesuar për këngën.
Safetja disa herë ka thënë se vajzat janë forca më e madhe e saj, arsyeja që e kanë bërë të ngritet sërish dhe t’ia dalë për të krijuar një jetë të re pas humbjes së bashkëshortit.
Per te shikuar foton e plote , klikoni ne reklamen me poshte:

FOTO