Van Damme uron Shën Valentinin me fotografinë më të bukur, i bën “DISS” Bleona Qeretit (FOTO)
Show Biz — February 14, 2018 at 10:39 am

Van Damme uron Shën Valentinin me fotografinë më të bukur, i bën “DISS” Bleona Qeretit (FOTO)

Aktori hollywoodian, Jean Claude Van Damme ka zgjedhur që në ditën e të dashuruarve ta uroj gruan e tij edhe publikisht. ”Urime dita e të dashuruarve dashuria ime, të dua” ishin fjalët e aktorit të famshëm përkrah fotografisë më të bukur pranë bashkëshortes, shkruan lajmi.netAi dhe gruaja e tij Gladys janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media për faktin e ndarjes së tyre, martesës së Van Damme me tri gra të tjera dhe sërish rikthimit te Gladys Portugues. Dyshja bashkë kanë edhe fëmijë.Lajmpress.info/
Per te shikuar fotografine e plote te postuar nga Van Damme , kliko mbi reklamen me poshte dhe automatikisht hapet: