Vëllai rreh keq të motrën në mes të rrugës i plas gjaku, e zuri duke pirë kafe me ….(VIDEO)
Lajme — February 13, 2018 at 10:23 am

Vëllai rreh keq të motrën në mes të rrugës i plas gjaku, e zuri duke pirë kafe me ….(VIDEO)

Një sherr ka ndodhur në mes të Kombinatit, në stacionin e autobusëve që ndodhet pranë sheshit Garibaldi.
Siç duket nga pamjet e mbërritura në redaksinë e JOQ, disa persona të komunitetit rom janë zënë me njëri-tjetrit, ndërsa dëgjohen edhe të qarat e një fëmijë që thërret herë pas here “O ma”.
Një grua është konfliktuar fillimisht me një djalë rreth të tridhjetave, ndërsa më pas vijnë edhe dy persona të tjera.
Kliko mbi reklamen me poshte dhe shiko videon e plote si i plas gjaku ne mes te rruges – kujdes pamjet:

VIDEO