Vit i Ri me zakon të njëjtë! Kim Kardashian ekspozon prapanicen e saj gjigante (Foto)
Kuriozitete — January 4, 2018 at 7:02 pm

Vit i Ri me zakon të njëjtë! Kim Kardashian ekspozon prapanicen e saj gjigante (Foto)

Kim Kardashian është një ndër emrat me më së shumti influencë mediatike në vitin 2017.Ekspozimi dhe zhveshja e tepërt në paraqitjet e saj ka bërë që ajo të jetë gjithnjë e përfolur.Së fundmi, u bë e ditur se Kim pati probleme me djalin e saj, i cili u sëmur dhe përfundoi në spital.Por, sido që të jetë kjo nuk ka ndikuar që ajo të mo0s shfaqet provokuese edhe gjatë kohës kur ka shkuar ta marrë atë.Në disa fotografi të publikuara nga “Splash”, Kim shfaqet mjaft atraktive e veshur në tuta të shkurtra, teksa ka vënë në pah të pasmet e mëdha. Klikoni me poshte mbi reklam dhe ndiqni fotografin///