Vlonjatja zihet keq me gangsteren nga Elbasani – Më shtove numrin e kërkesave për t’më q*rë !
Show Biz — April 16, 2018 at 10:11 am

Vlonjatja zihet keq me gangsteren nga Elbasani – Më shtove numrin e kërkesave për t’më q*rë !

Trejsi Sejdini është modelja shqiptare për të cilën po flitet në të gjitha mediat rozë aktualisht. Ajo ka bërë mjaft bujë me pamjen e saj shumë seksi, por edhe me skandalet që e kanë shoqëruar që në moshë të vogël. Bjondia e njohur ndryshe edhe si “gangsterja e Elbasanit” është bërë një “hit” në rrjetet sociale pas një videoje sherri në një prej klubet e Tiranës, të publikuar në një prej faqeve të Instagramit. Modelja kishte pasur një reagim për këtë video në profilin e saj, ku kërkonte që të fshihej dhe publikonte mesazhet që autori që e kishte bërë publike, i kërkonte 2 mijë euro. Një vajzë tjetër e cila po pushton Instagramin me video e saj live është edhe vlonjatja e njohur si Kice. Hapeni foton poshtë dhe shikoni Viedon e plotë.