Zbulohet i dashuri i ri i Rita Orës
Show Biz — December 7, 2017 at 4:23 pm

Zbulohet i dashuri i ri i Rita Orës

Për romancën e tyre të mundshme është përfolur për më shumë se një vit.
Kështu, Rita Ora duket se më në fund e ka konfirmuar se është në lidhje dashurie me muzikantin, Andreë Ëattt, shkruan Mirror.
Këngëtarja 27 vjeçare e lindur në Kosovë e ka dhënë lajmin në mënyrë indirekte përmes Instagramit duke shpërndarë një foto bashkë me të duke i bashkëngjitur edhe dy zemra.
Rita është e njohur për lidhjet e saj të shumtë dhe të shkurtra.
Për të parë foton e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

FOTO