Zbulohet “misteri” i shenjës që bëri Armando Sadiku pas golit ndaj Izraelit
Sport — June 13, 2017 at 4:15 am

Zbulohet “misteri” i shenjës që bëri Armando Sadiku pas golit ndaj Izraelit

Shqipëria ka arritur të marrë mbrëmë në stadiumin “Haifa” një fitore mjaft të rëndësishme.

Më në fund pas 5 takimesh pa rezultat dhe kritikave të shumta që kanë shpërthyer ndaj trajnerit apo skuadrës, djemtë e Kombëtares kanë mundur t’i mbyllin gojën të gjithëve.

Armando Sadiku arriti të shënojë dy gola mjaft të vlefshëm jo vetëm për Kombëtaren, por për të gjithë tifozët që kanë pritur këto emocione per me shum ndqini videon ne vazhdim..