“Zemër, të rezervoj dhomë dopio apo siutë për Shen Valentin?”, Andrra i kap mesazhin e një vajze Sinan Hoxhës dhe i prishet nata…
Show Biz — February 14, 2018 at 7:58 pm

“Zemër, të rezervoj dhomë dopio apo siutë për Shen Valentin?”, Andrra i kap mesazhin e një vajze Sinan Hoxhës dhe i prishet nata…

Gjatë një interviste në “Thumb”, Sinan Hoxha ka rrëfyer ngjarjen duke theksuar se Andrra nuk i lë asnjëherë shkak për t’u bërë xheloz, megjithatë pranon se ajo është më shumë xheloze.
“I kam lënë shkak me qindra-mijëra herë, por pa dashje”, ka treguar këngëtari. “Bashkëshortja ime është pak si shumë xheloze.” “Një rast i sikletshëm ka qenë në një koncert në Milano. Organizatori i koncertit nuk ishte mashkull, por femër, një vajzë shumë e re dhe shumë simpatike”
“Ajo që më ҫon mesazh në 12 të natës. Vjen mesazhi në telefon. Telefoni ishte jo në krahun tim, por në krahun e Andrrës.”
Per te shikuar videon e plote se si u be reagimi ndermjet ciftit , kliko mbi reklamen me poshte: